Трагедія на Тернопільщині: помер шанований 45-річний лісничий

Трагедія на Тернопільщині: помер шанований 45-річний лісничий, Георгій Шевчук

Трагедія сталася на Тернопільщині: обірвалося життя колишнього головного лісничого ДП "Чортківський лісгосп" Фреяка Василя Йосиповича.

"Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з Вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати найдорожчої для Вас людини, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе.

Нехай добрий та світлий спомин про Василя Йосиповича назавжди залишиться у пам'яті рідних, друзів, колег, усіх хто його знав, любив та шанував.

Вічна і світла йому пам'ять!",- ідеться у повідомленні колег.

Як інформують "Тернополяни", Василь Йосипович Фреяк (1976 року народження) з 26 січня 1999 року по 17 травня 1999 року помічник лісничого Бучацького лісництва ДП "Бучацьке лісове господарство"; з 14 травня 1999 року по 14 жовтня ц.р. займав посаду лісничого Заліщицького лісництва Чортківського держлісгоспу. У березні 2014 року очолив "Чортківське лісове господарство".

Помер_колишній_головний_лісничий Тернопільщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі