"Негайно вжили заходів": директор тернопільської гімназії, де вчителька накинулася на учня, прокоментував випадок

У Тернопільській Українській гімназії ім. Івана Франка вчителька накинулася у спортзалі на учня і застосувала щодо нього фізичну силу на очах в інших школярів. Педагогиня намагалася у такий спосіб, грубо порушуючи правила етики, вигнати учня на коридор.

"12 березня 2021 року стався інцидент під час уроку фізичної культури у 3-му гімназійному класі. Учителька із порушенням педагогічної етики грубо намагалася вивести учня зі спортивної зали у коридор, при цьому педагог гучно зачинила двері, підвищувала голос. Це спричинило хвилювання дітей, які стали свідками неетичної ситуації з боку учителя. Діти одразу сповістили дирекцію гімназії про інцидент", – повідомив журналістам директор Тернопільської гімназії Анатолій Крижінвський.

Як інформує "Файне місто", Анатолій Крижанівський зазначив, жодних тілесних ушкоджень гімназист не отримав. Тож потреби звертатися за допомогою до медичних працівників і поліції не було. Щодо інших дітей, які стали свідками стресової ситуації, то з ними спілкувався психолог спільно з класним керівником.

Відомо також, що вчителька фізичної культури одразу ж після конфлікту написала заяву на звільнення. Директор документ підписав. З понеділка, 15 березня, уроки фізичної культури у Тернопільській гімназії ім. Івана Франка проводять інші викладачі, відповідно до розкладу.

"Вчительку негайно було відсторонено від проведення уроків через негідну поведінку. У той же день вона написала заяву на звільнення. Ситуацію оперативно вдалося стабілізувати", – додав Анатолій Крижанівський.

Побиття_учня тернопільська_гімназія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі