"Як інтимні "іграшки" для дорослих впливають на жіноче здоров'я?" - лікар-гінеколог дала поради тернополянкам

"Як інтимні "іграшки" для дорослих впливають на жіноче здоров'я?" - лікар-гінеколог дала поради тернополянкам, Ірина Герман

13 березня в Тернополі за адресою бульвар Шевченка, 23, магазин інтимної культури "Влад" організував для тернополянок тренінг-семінар на тему "Культура інтиму у взаємовідносинах та профілактика жіночих гінекологічних захворювань" з одним із провідних акушер-гінекологів міста із медичного центру "Клініка професора Стефана Хміля" Хамуляк Оксаною Йосипівною.

Жінки, що були присутні на зустрічі, мали нагоду поставити усі запитання, які, можливо, було незручно поставити лікарю у звичайному медичному кабінеті, та ознайомитися із можливими варіантами використання різноманітних секс-іграшок та тренажерів для стимуляції інтимних м'язів.

Під час тренінгу лікарка зазначила, що тренажери, вібрація та електростимуляція позитивно впливають на інтимні м'язи тазового дна та сечовий міхур, стимулюють та зміцнюють їх, запобігаючи тим самим розвитку різноманітних патологічних процесів. Також розповіла, як правильно виконувати вправи Кегеля, які покликані укріплювати саме інтимні м'язи тазового дна, що, звісно, покращить якість інтимного життя, здоров'я та красу жінки.

Серед цікавих запитань з боку гостей заходу варто виділити таке: «Які симптоми послаблення інтимних м’язів є найбільш поширеними та що свідчить про опущення матки?»

Як зазначила Оксана Йосипівна, найбільш характерними ознаками в таких ситуаціях є нетримання сечі, біль внизу живота, затруднений прохід калових мас тощо. Проте, іноді така проблема може довго не давати про себе знати, тому лікар порадила принаймні один раз на 6 місяців проходити профілактичний огляд у гінеколога та звертати увагу лікаря на стан інтимних м’язів.

Хоч виробники і дбають про якість та безпеку своєї продукції, та, все ж, зважаючи на величезну різноманітність інтимних тренажерів та вібростимуляторів, лікарі все ж радять жінкам обов'язково пройти консультацію гінеколога і, в майбутньому, використовувати для стимуляції інтимних м'язів ті тренажери із секс-шопу, які принесуть жінці максимум користі та позитивних емоцій.

Під час зустрічі консультант магазину детально розповіла про наявність асортименту тренажерів для укріплення інтимних м'язів, відповіла на запитання та надала поради із використання стимулюючих змазок, які додають нових відчуттів обом партнерам.

Тренінг-семінар минув у позитивній та довірливій атмосфері із дотриманням належних заходів безпеки в умовах пандемії.

Усі учасники отримали від магазину інтимної культури «Влад» додаткову знижку 10% на придбання усіх продемонстрованих моделей інтимних іграшок.

"Як інтимні "іграшки" для дорослих впливають на жіноче здоров'я?" - лікар-гінеколог дала поради тернополянкам, фото-1 "Як інтимні "іграшки" для дорослих впливають на жіноче здоров'я?" - лікар-гінеколог дала поради тернополянкам, фото-2 "Як інтимні "іграшки" для дорослих впливають на жіноче здоров'я?" - лікар-гінеколог дала поради тернополянкам, фото-3

Тернополянам пропонують обирати цікаві для них теми до таких зустрічей, оскільки магазин «Влад», який вже понад 20 років працює на ринку інтимних товарів в Тернополі, налагодив співпрацю із десятками профільних медичних фахівців такими як сексопатолог, уролог, гінеколог та психолог, які із задоволенням поділяться своїми знаннями та досвідом із усіма бажаючими, адже здоров’я, зокрема інтимне, та позитивний настрій – запорука щасливих стосунків у сім'ї та радості і задоволення від життя.

Клініка_професора_Стефана_Хміля сексшоп Влад вібростимулятори тренажери_інтимних_м'язів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі