28-річний кременчанин уже 10 років бореться за мрію стати на ноги (ФОТО)

28-річний кременчанин Віктор Жгутов уже 10 років бореться із наслідком важкої травми, яку отримав при нещасному випадку. За цей час молодий чоловік не опустив рук. Він не полишає надії одного дня таки стати на ноги. А тим часом, уже будучи в інвалідному візку, здобув вищу освіту за фахом психолог, знайшов своє кохання та почав допомагати тим, хто цього потребує, ставши волонтером.

Аби не втратити шансу на видужання, Віктору необхідно періодично проходити реабілітацію. Проте, для цього потрібні чималі кошти, яких у родини зараз немає. Адже ситуація значно ускладнилася, коли минулого року у ДТП потрапив брат Віктора – Максим.
"Я давно не був на реабілітації, займаюся лише дома. Реабілітація у спеціалізованих закладах із фахівцями – невід’ємна частина шансу на одужання. Кілька років тому був у реабілітаційному центрі «Меднеан», що у Червнівцях. Буквально за якихось два тижні відчув великий результат від процедур. Наразі там знову готові мене прийняти, але потрібна значна сума – разом із проживанням та дорогою загалом близько 50 тис грн., лише процедури обійдуться у 35 тис. грн. Для нас – це дуже великі кошти. За певний період ми могли б їх зібрати. Та сталася ще одна біда. Минулого року 28 серпня мій брат Максим потрапив у жахливу аварію і зараз перебуває у дуже важкому стані. Тому змушений прости ці кошти на поїздку у небайдужих людей. Вірю, що в цьому світі є добрі люди, які мені допоможуть", – розповів «Терену» Віктор Жгутов.

Поділився кременчанин й планами щодо особистого життя. Ще минулого року разом із коханою Тетяною вони запланували одружитися. Проте, через ДТП, у яку потрапив його брат, задум довелося відкласти. Як і поїздку у реабілітаційний центр.

28-річний кременчанин уже 10 років бореться за мрію стати на ноги (ФОТО), фото-1 28-річний кременчанин уже 10 років бореться за мрію стати на ноги (ФОТО), фото-2 28-річний кременчанин уже 10 років бореться за мрію стати на ноги (ФОТО), фото-3

Аби наблизити мрію Віктора Жгутова до здійснення, потрібні гроші. Для когось – це може видатися не такою й великою сумою. Тож охочі допомогти, можуть зробити це за наступними реквізитами:
ПриватБанк 5168 7554 2182 4927 UAN
ПриватБанк 4731 1856 1998 7156 EUR
ПриватБанк 4731 1856 1223 5637 USD
Ім’я одержувача Жгутов Віктор Олександрович (ZHHUTOV VIKTOR), телефон для зв’язку 38-(096)-983-50-15 – Віктор.

допомога благодійність збір_коштів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі