"Свічки не потрібні": вчителька проводила службу на уроках християнської етики у 5 класі (ВІДЕО)

Неоднозначний випадок стався у сусідній області: в мережу потрапив відеозапис відкритого уроку християнської етики у 5 класі школі №68 міста Львова. Зі слів батьків, вчителька урок перетворила на богослужіння і проповідь.

Як інформує "24", педагогиня почала урок зі слів: "Він завжди є тут, завжди поруч, але щоб про це пам’ятати, ми мусимо його запросити".

У соцмережі з’явився запис відкритого уроку з християнської етики, який, очевидно, повинен був продемонструвати методику викладання предмета у звичайній школі.

Вчителька на уроці розповідала дітям, що вона запалить свічку, і це буде означати, що цей гість є вже присутній на занятті. "Може, вже здогадалися, хто це той гість? Так, Господь Бог", – сказала вчителька.

Наприкінці уроку діти наклеїли на веселку (символ післяпотопного заповіту Бога з людьми), почеплену до класної дошки, зроблені з паперу різнобарвні сердечка зі словами подяки та любові до господа.

Зазначимо, що цей інцидент стався ще в жовтні 2020 року, проте лише зараз відео набуло нового резонансу.

Але коментатори поділились на дві частини: одні кажуть, що все цілком прийнятно, інші нагадують, що Конституція проголошує свободу віросповідання.

"Для того, щоб Бог прийшов свічки не потрібні. Бог не потребує принуділовки, якою є "Християнська" етика. Це свавілля над Законом України, де чітко прописано, що церква відділена від освіти і держави", – обурюється один користувач фейсбуку.

"Дітям замість віри прививають забобони, що є абсурдом для недільних шкіл і вже неправильною подачею Бога. А тут це все ще й в комунальній…. Ну абсурд же!",– додає інший.

"А якщо в класі присутні діти іншої віри? Що тоді? Килимки для молитов в школу брати і за закликом молитися? Залиште віру за школою", – сказав ще один.

Школа урок_християнської_етики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі