Важка форма СОVID-19: потрібна допомога викладачу тернопільського університету

Важка форма СОVID-19: потрібна допомога викладачу тернопільського університету, Дмитро Бондаренко

У Тернополі рятують життя завкафедри педагогічного університету. У чоловіка ускладнення через коронавірус.

"Друзі, прошу допомоги для мого колеги. Важка форма СОVID. Дороговартісне лікування.

Наумчук Володимир Іванович - зав. кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка.

4149609001438938 - Наумчук Ірина Геннадіївна", - пише Ірина Чорна.

До слова, Наумчук Володимир Іванович народився 17 липня 1969 р. у місті Коростень Житомирської області, пишуть Тернополяни.

У 1986 р. закінчив Тернопільську ЗОШ № 7. У цьому ж році вступив на факультет фізичного виховання Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Я. Галана, який закінчив у 1991 р. з відзнакою. З 1988 по 1989 р. проходив строкову військову службу. З 1986 по 1995 р. виступав за команди майстрів першості СРСР та України з футболу: «Закарпаття» Ужгород, «Нафтовик» Охтирка, «Приладист» та «Карпати» Мукачево. З 1995 по 1999 р. працював учителем фізичної культури в ЗОШ № 7 м. Тернополя.

У 1999 році вступив до аспірантури Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, яку достроково закінчив у 2002 р., захистивши кандидатську дисертацію на тему «Професійна підготовка майбутніх вчителів фізичної культури в процесі самостійної роботи зі спортивних ігор» за спеціальністю 13.00.04. – теорія і методика професійної освіти. У 2003 році отримав диплом кандидата педагогічних наук, а в 2005 – атестат доцента кафедри гімнастики і спортивних ігор.

Працює у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка з 1999 року. Трудову діяльність розпочав на кафедрі фізичного виховання, а після захисту кандидатської дисертації працював на кафедрі гімнастики і спортивних ігор на посадах асистента і доцента.

У 2012 році обраний на посаду завідувача кафедри гімнастики і спортивних ігор, а після структурної реорганізації факультету фізичного виховання в 2013 році призначений завідувачем кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання.

З 2014 до 2020 року – доцент кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання.

Керівник проектної групи розробки освітньо-професійної програми «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура), гарант вищевказаної освітньо-професійної програми.

Згідно з Тренерською конвенцією УЄФА («Конвенція про взаємне визнання тренерських кваліфікацій») і з вимогами Хартії масового футболу УЄФА бере участь у процесі підготовки тренерів з футболу за програмою «С» диплому ФФУ для тренерів дитячо-юнацького та аматорського футболу.

Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць.

У 2020 році обраний на посаду завідувача кафедри теоретичних основ і методики фізичного виховання.

коронавірус COVID-19
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі