"Помер юний студент-другокурсник ТНПУ": він був сином відомого тернопільського священника (ФОТО)

"Помер юний студент-другокурсник ТНПУ": він був сином відомого тернопільського священника, Тата Когут

Сьогодні, 17 березня, стало відомо про передчасну смерть молодого студента Антона Зінькевича. Причини передчасної смерті юнака наразі не розголошуються.

Про це повідомляють на сайті Тернопільського національного педадогічного університету. Антон навчався на історичному факультеті ТНПУ. Був хорошим студентом та другом.
Батьком Антона був отець Анатолій Зінькевич, що помер 13 лютого після важкої хвороби на 66-му році життя. Анатолій Зінкевич був Протоієреєм, настоятелем Свято-Троїцького духовного центру імені Данила Галицького.Син хотів продовжити справу батька і окрім навчання у ТНПУ навчався і у Волинській Православній Богословськаій Академії. 

"Помер юний студент-другокурсник ТНПУ": він був сином відомого тернопільського священника (ФОТО), фото-1

"Адміністрація, весь колектив ТНПУ, викладачі та студенти історичного факультету висловлюють свої щирі співчуття та глибоку скорботу з приводу передчасної смерті нашого вихованця, студента-другокурсника, надійного друга, хорошої і світлої людини Антона Анатолійовича Зінкевича. Антон був доброю, позитивною, хорошою людиною, завжди приходив на допомогу, підтримував у складній ситуації та, не зважаючи ні на що, йшов до своєї мети, був креативним, життєрадісним, наполегливим, мріяв здобути фах історика... ", - зазначили на сайті ТНПУ.

Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття родині, близьким та друзям.

помер син антон_зінкевич смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі