Avtopro.ua - безпечний маркетплейс для покупців і продавців автозапчастин

З розвитком онлайн-торгівлі у водіїв з'явилася ще одна можливість для економії на ремонті свого транспортного засобу. Замовляючи запчастини у мережі можна економити не тільки гроші, а й свій час. Декілька кліків та необхідні деталі вже відправлені новому власнику.

На онлайн-майданчику Avtopro.ua автолюбителі можуть як купувати, так і продавати автомобільні товари. Також тут мають попит запчастини від маловідомих виробників, фільтри, шини, аксесуари та інше. Число відвідувачів за місяць перевищує позначку в 3 мільйони. Чим зумовлений такий інтерес водіїв і продавців?

Avtopro.ua - безпечний маркетплейс для покупців і продавців автозапчастин, фото-1

Назустріч покупцям

Магазини та ринки запчастин неохоче йдуть назустріч покупцям. Їм важко розширити асортимент, а продавці нерідко обманюють або некомпетентні. Купівля запчастин стає проблемою:

  • Доводиться відвідувати кілька торгових точок заради пари запчастин;
  • Важко заощаджувати гроші;
  • Існує залежність від продавця.

Як результат, пошук необхідних деталей для ремонту перетворюється у не дуже захоплюючу подорож. Адже необхідно відвідати магазини, порівняти ціни, уточнити застосовність деталей, отримати гарантію. А якщо хочеться купити запчастину від маловідомого виробника, то скоріше за все її доведеться шукати на онлайн-майданчику. Наприклад, на Avtopro.ua. І ось чому це кращий варіант:

  • Широкий асортимент, який постійно поповнюється;
  • Запчастини шукаються легко, а аналоги підбираються автоматично;
  • Легко порівнювати ціни та обирати найвигідніші пропозиції.

Після введення функції безпечної угоди у покупців з'явилася можливість замовляти запчастини без фінансових ризиків. Передоплата покриває витрати на доставку і мотивує продавців відправляти замовлення якнайшвидше. Якщо ж доводиться довго чекати замовлення або покупець отримав не той товар, то передоплата повернеться йому на карту.

Avtopro.ua - безпечний маркетплейс для покупців і продавців автозапчастин, фото-2

Нові можливості для продавців

Через те що Avtopro.ua це вузькоспеціалізований майданчик з систематично зростаючою аудиторією, торгувати тут вигідно не тільки досвідченим підприємцям, а й новачкам. Продати пару непотрібних деталей можуть і звичайні водії. Серед плюсів майданчика:

  • Активна аудиторія, готова здійснювати покупки;
  • Зручні інструменти для продажу не тільки нових, а й б/в автозапчастин;
  • Захист кожної угоди;
  • Відсутність посередників.

З безпечною угодою продавці можуть не хвилюватися через те, що покупець не забере замовлення, а за зберігання посилки в поштовому відділенні й повернення товару доведеться сплачувати зі своєї кишені. Сума передоплати компенсує ці витрати. Підключення безпечної угоди свідчить про серйозність продавця, а також його готовність працювати чесно. На Avtopro.ua він може знайти нових лояльних клієнтів і придбати постійних. Швидке виведення коштів через LiqPay та мінімальна залежність продавців від коливань нацвалюти роблять цей майданчик ще більш привабливим!

Avtopro.ua Avtopro
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі