Діти вакцинованих від коронавірусу матерів народжуються з антитілами, – вчені

Налважливе дослідження провели ізраїльські вчені. Вони  з’ясували, що діти вакцинованих від коронавірусу жінок народжуються з антитілами до вірусу.

Про це повідомило видання The Times of Israel, передає Espreso. Науковці проаналізували кров із пуповини немовлят (оскільки вона така сама, як і кров дитини), народжених від вакцинованих жінок. Як виявилось, у всіх 40 новонароджених є антитіла до коронавірусу.

У свою чергу у жінок, які брали участь у дослідженні, вакцинували щонайменше за тиждень до взяття зразків крові. Для цього використовували препарат від компаній Pfizer та BioNTech.Очільниця відділу вірусології медичного центру Дана Вольф повідомила, що це дослідження підкреслює важливість вакцинації вагітних жінок.

“Це важливий висновок, який обнадіює, припускаючи, що вакциновані матері передають захист від COVID-19 своїм дітям до того, як вони народяться”, – повідомила вона.

За її словами, результати цього дослідження не можуть точно підтвердити, що антитіла забезпечають захист від коронавірусу. Вольф ввпевнено заявила, що вони таки захищатимуть від інфекції. Також науковці поки не можуть сказати, як довго антитіла зберігатимуться у крові дітей.

вакцинація коронавірус антитіла дитина матір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі