Відпочинок в кредит – реально і доступно

Хто з нас не мріє про чудовий відпочинок на морі, десь в далекій і теплій країні. Проте, ціни на путівки доступні далеко не всім. Або ж, може виникнути ситуація, що на момент, коли їх можна вигідно придбати – гроші вкладені в бізнес, або на депозит. Це означає, що швидко дістати їх немає можливості.

Саме у такій ситуації опинився Костянтин. Вони з сім’єю давно мріяли про відпочинок у Єгипті, але завжди щось заважало – брак часу, або грошей. Одного разу, будучи у відпустці, він отримав дуже вигідну пропозицію. Вартість гарячої путівки складала 3000 доларів за три тижні. Саме така сума в цей час лежала на депозиті, і чіпати її не можна було ще 2 місяці.

Кредит під заставу автомобіля

Як же вирішити це питання? Наступна відпустка буде не скоро, а вільних грошей немає. Через велику кількість умов, брати кредит у банку не було бажання. На збір необхідного пакету документів і очікування відповіді від установи знадобилось би багато часу.

Позичити таку суму грошей ніхто не погодиться, тим більше на відпочинок. Вихід знайшовся в неочікуваному місці – в інтернеті. Костянтина зацікавила реклама про можливість отримання кредиту під заставу автомобіля. В ній говорилося про те, що фінансова компанія ProstoMoney готова видати гроші в найкоротший термін, а для оформлення договору потрібно надати:

  • документ, що підтверджує право володіння предметом позики, тобто машиною;

  • паспорт;

  • ідентифікаційний код.

Вигідні умови і швидкий процес видачі не залишив Костянтину шансу на відмову. Вже наступного дня він зміг придбати путівку для всієї сім’ї. Фахівці створили зручний графік виплат, завдяки якому, через два місяці клієнт зняв гроші з депозиту і повністю погасив борг. Більше того, він навіть, залишився в плюсі.

Кредит под залог авто

Інтереси та супровід клієнта

Фінансова компанія ProstoMoney пропонує багато оптимальних варіантів кредитування для всіх клієнтів. Власники транспортних засобів мають можливість отримати кредит під заставу, без постанови машини на стоянку. Це особливо актуально бізнесменам, які використовують авто в цілях заробітку.

Додаткове фінансування, зміна терміну або дій з тілом кредиту – компанія завжди готова піти назустріч і вирішити будь-яке питання оперативно, професійно, та без проблем.

Підведення підсумків та висновки

Відпочинок в кредит? Цілком реально! Потрібно, лише, звернутися до перевіреної фінансової компанії, яка має змогу надати документи, що підтверджують законність її дій. Такою компанією є ProstoMoney, яка швидко і безпечно видає кредит для будь-яких цілей.

Вперше за довгі роки, Костянтин отримав можливість не тільки звозити сім’ю на відпочинок, але й заощадити гроші. Ніхто не забрав у нього автомобіль, тому, він міг і далі ним користуватися. Кредит під заставу авто або нерухомості – це, також, хороше рішення для бізнесменів, яким потрібна допомога в розвитку або підтримці своєї справи у важкі часи.

При появі питань, клієнти можуть звертатися за консультацією в офіс, який знаходиться за адресою: Львів, вул. Генерала М. Юнаківа, 9 Б. Або ж, можна зв'язатися з компанією будь-яким зручним способом: відвідати сайт https://prostomoney.lviv.ua, або перейти на канал зв'язку 0-800-335-475, viber, telegram, whatsapp +38(067)213-0858.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі