• Головна
  • У Тернополі на вул Дівочій уперше за 10 років встеляють асфальт (відео)
09:30, 18 квітня 2013 р.

У Тернополі на вул Дівочій уперше за 10 років встеляють асфальт (відео)

Асфальт почали класти на вул. Дівочій. Дорожні працівники кажуть, що за день встигнуть покласти тільки перший шар асфальту. Наступного дня будуть робити ще один. Багато мешканців сусідніх будинків вже й не пам’ятають, коли останній раз на їх вулиці робили дорогу.

- Я ось скільки живу, а пригадати, щоб хтось тут клав асфальт не можу, - розповідає 20 хвилин Михайло Різник. – Роблять щорічно ямковий ремонт, але так дорогу вже років 10 не клали. Цей раз через погоду дуже довго чекали на початок ремонту. Тиждень назад підготували цей відрізок до ремонту. Але постійний дощ заважав його розпочати. Сьогодні дорога висохла. Наразі я не бачу, якихось проблем. За процесом я постійно слідкую. Є проблема із люками, які встановлені дуже низько і їх треба буде піднімати.

Інший мешканець цієї вулиці Роман Мазепа каже, що через погану дорогу в них просто не можна було спокійно відпочити вдома.

- Ями були величезні. І коли проїжджали вантажні автомобілі, у мене в домі просто стіни тряслись, - розповідає пан Мазепа. – Я сподівають, що дорогу нарешті зроблять якісно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...