• Головна
  • “Вкотре соромно за українських дівчат, жінок...” Або чому тернопільські дами ходять занадто оголені
10:00, 18 квітня 2013 р.

“Вкотре соромно за українських дівчат, жінок...” Або чому тернопільські дами ходять занадто оголені

“16 квітня поїхала з подругою в “Подоляни”, пізніше вирішили зайти в “Біг-бургер”. Сіла напроти подруги і побачивши її великі очі повернула голову, щоб зрозуміти що сталось”, пише Ліана Пасемко у соціальній мережі.

“А побачила я і ще з десяток людей, які знаходились там наступне: немолода жінка трохи в довшій за норму кофточці (сказати коротка міні – це нічого не сказати) і з опущеними колготками десь на 10 см. нижче так званого "плаття" щось шукала, не соромилась підійти і до дівчат, що продають вареники поруч, щоб запитати не знаю що саме (дівчата були досить стриманими... спочатку! ) , – пише Ліана Пасемко на сторінці Від Тарнополя до Тернополя. – Вони їй показували рукою в сторону туалету. Тут мені стало легше і думаю, ну не помітила вона або шукає туалет, щоб привести себе в порядок. Повернення цієї жінки чекало багато, прийшла вона хвилин через 10. Чуда не сталось. Це, по ходу, такий вигляд для неї є нормою. Повернулась, взяла свого хлопця і пішла...

От через таких "дам" і червоніють українські дівчата і жінки, коли про них говорять у інших країнах. І не винні в цьому іноземці - винні ми самі. В нічні клуби не люблю ходити, але мені розповідали, що там робиться. Чула, що українкам недостатньо цілуватись привселюдно в клубі, українки саме ТАМ хочуть більшого, а чого соромитись, хіба ні?... Ехх... соромно! Дівчата, змінюйтесь! Пошкодуєте в майбутньому про таку свою поведінку..”. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...