На Тернопільщині призовників, які не являться до військкомату, чекає штраф

Уже зовсім скоро розпочнеться весняний призов до лав Збройних сил України. Під час весняного призову у квітні-червні до лав Збройних сил у Тернопільській області планують відправити близько 500 юнаків.

Про це повідомили під час брифінгу щодо призовної кампанії, повідомляють на сайті ОДА.
Крім цього, призовникам нагадали про адміністративну відповідальність за неявку за викликом до військкомату без поважних причин.

"Адміністративна відповідальність складає від 5 до 7 неоподаткованих мінімумів. Тобто від 85 до 115 грн. За вчинене повторне правопорушення штраф складає від 10 до 15 неоподаткованих мінімумів. За неприбуття на відправку передбачена кримінальна відповідальність, а саме до трьох років позбавлення волі", – інформують в ОДА.

Додамо, що за результатами осіннього призову на Тернопільщині було порушено 6 кримінальних справ. По одній справі суд прийняв рішення про обмеження волі.

Нагадаємо, на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

призов весна військовослужбовець армія штраф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі