Чому записаних на щеплення в «Дії» не вакцинують залишковими дозами?

Записались у чергу на вакцину у застосунку "Дія" і очікуєте на залишкову дозу вакцини від коронавірусу? Дарма" Українців поза групами ризику, які записались на щеплення від коронавірусу через е-сервіс «Дія», не запрошують вакцинуватись залишковими дозами, бо черга в «Дії» є виключно списком очікування для свого етапу вакцинації.

Про це розповів головний санлікар Віктор Ляшко, пише Українська правда.
"Запис через «Дію»  – не питання вакцинації залишковими дозами, а питання вакцинації відповідно до Дорожньої карти. У «Дії» формується лист очікування, і коли настає етап для людини, яка записалась в лист очікування, її пріоритетно записують на вакцинацію», – зазначив Ляшко.

Наприклад, до листа очікування в «Дії» нині записались 2 300 українців віком 80+, які підпадають під другий етап вакцинації. З них 652 людини вже перенесли в пряму чергу на щеплення, певну частину вже щепили – точної цифри санлікар наразі навести не може.
Запис на залишкові дози вакцини від COVID-19 відбувається через облдержадміністрації. Охочі вакцинуватись мають звернутись до своєї ОДА, яка вже може мати форму запису на сайті (наприклад, це форма для Києва), або спрямує до обласного координатора, у якого можна записатись, пояснює Ляшко.

вакцина дія застосунок залишкова_доза
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі