• Головна
  • Тернополянка випала з машини під час руху
10:00, 22 квітня 2013 р.

Тернополянка випала з машини під час руху

21 квітня близько 22.30 у чергову частину обласної ДАІ надійшло повідомлення про те, що на вул. Монастирського збили пішохода.

У секторі профілактичної роботи обласної ДАІ повідомили, що дівчина випала з ВАЗ-2109 під час руху. Потерпілу було шпиталізовано у реанімацію обласної лікарні. Обставин аварії та чи був водій автівки тверезий у ДАІ не повідомляють.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"З 1 серпня ТЦК забиратиме 60-річних чоловіків із цією професією, мобілізація накриє цих пенсіонерів": ВЛК і призов на війну
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
З 1 серпня ТЦК хапатиме на вулицях 25-річних чоловіків із цими ознаками, мобілізація виходить на новий рівень: їх жде війна
Американці провели аудит благодійного фонду Сергія Притули: результати приголомшують
Оголошення