• Головна
  • На Тернопільщині працівника міліції посадили в тюрму за шахрайство
17:45, 22 квітня 2013 р.

На Тернопільщині працівника міліції посадили в тюрму за шахрайство

До реальної міри покарання за зловживання та вчинення шахрайський дій засуджено колишнього працівника міліції.

За активної позиції державного обвинувача колишнього заступника начальника відділу одного з районних відділів міліції засуджено до позбавлення волі терміном на 2 роки 6 місяців з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах,  конфіскацією майна та позбавленням спеціального звання.

Колишній правоохоронець відповідно до функціональних обов’язків організовував роботу з відбору, вивчення та направлення кандидатів на навчання до навчальних закладів МВС України. Проте, такі повноваження посадовець вирішив використати і для власних цілей.

Зокрема, колишній працівник міліції переконав батьків у своїй можливості позитивно вирішити питання щодо зарахування випускників шкіл до вищих навчальних закладів за межами області. За такі послуги ним отримано кошти в загальній сумі понад 100 тисяч гривень.

Свої ж послуги щодо працевлаштування на роботу до одного із судів області колишній міліціонер оцінив у 3500 доларів США. Саме таку суму сплатила жителька області за можливість свого працевлаштування.

Отримані кошти колишнім посадовцем привласнено.

Вироком районного суду колишнього працівника міліції визнано винним у зловживанні, привласненні коштів і вчиненні шахрайських дій та призначено реальний термін покарання.    

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...