
11:00, 23 квітня 2013 р.
«Гопніки» полюють вулицями Тернополя
21.04.2013 р. близько 2-ої години ночі в чергову частину Тернопільського міськвідділу УМВС телефоном надійшло повідомлення від невідомої жінки про бійку на масиві "Дружба".
Як з'ясувалося, двоє тернополян поверталися додому з залізничного вокзалу. На вулиці Мазепи їх перестріли невідомі. Як буває в таких випадках, розмова почалася із фрази "Дай закурити", далі пішло-поїхало. Тернополян сильно побили. Добре, що тернополянка почула крики та вчасно викликала правоохоронців. Після огляду медики виявили у потерпілих перелом кісток носа зі зміщенням, закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку тощо.
По гарячих слідах правохоронці затрималши двох ніде не працюючих тернополян (1984 і 1991 р.н.). Встановлено, що вони, застосувавши насильство, забрали у тернополян мобільні телефони, срібний ланцюжок та золоту обручку.
Затримані у скоєному зізнались, речові докази вилучено, порушена кримінальна справа.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
11:05
ТОП новини
Оголошення
16:36, Вчора
1
20:34, Вчора
11
12:48, 16 червня
19
live comments feed...
Коментарі