
18:01, 17 квітня 2021 р.
Новонародженим дітям у Тернополі вручатимуть пам'ятні знаки
Депутати підтримали таку ініціативу. Відтак з бюджету виділили кошти на закупівлю пам'ятних знаків «Народжені у Тернополі».
Тепер всі новонароджені у Тернополі будуть отримувати пам’ятні значки «Народжені у Тернополі». Щоб у кожного нового українця чи україночки, де б вони не опинилися, коли виростуть, була частинка Тернополя.
Пам'ятні знаки уже вручили першим батькам новонароджених дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
11:19, 18 червня
10:31, 13 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня

Коментарі