• Головна
  • Тернопільський боксер став абсолютним чемпіоном України
18:00, 23 квітня 2013 р.

Тернопільський боксер став абсолютним чемпіоном України

Майстер спорту України міжнародного класу Віктор Петров став переможцем чемпіонату України з боксу серед молоді. Спортсмен посів перше місце у ваговій категорії до 60 кг.

У змаганнях, які з 15 до 21 квітня тривали в Запоріжжі, виступало понад двісті учасників із 28 областей України. І у ваговій категорії до 60 кг, де наш боксер став абсолютним чемпіоном, змагалися 32 спортсмени.

Тренує юнака заслужений тренер України Віктор Васильович Петров, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Нагадаємо, що серед титулів цього 16-річного спортсмена із Микулинець такі звання як бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів, чемпіон Європи серед школярів, чемпіон Європи серед юнаків, чемпіон Європи серед юніорів, багаторазовий чемпіон України з боксу серед юнаків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію