• Головна
  • У Тернополі збирали макулатура, аби допомогти тваринам
10:29, 21 квітня 2021 р.
1

У Тернополі збирали макулатура, аби допомогти тваринам

У Тернополі в черговий раз провели благодійну акцію, аби допомогти безпритульним тваринам. 

Цього разу благодійники організували збір макулатури. Під час акції вдалось зібрати 1т 200 кг макулатури загальною вартістю 4200 гривень.

Як зазначають організатори акції, на частину коштів буде придбано по мішку корму для котів і собак, а от про використання решти коштів будуть інформувати додатково. 

Зоозахисники подякували усім хто взяв участь у благодійному зборі макулатури. Адже це допоможе в майбутньому їх підопічним відчути себе потрібними та нагодованими.

Додамо, зоозахисники у Тернополі опікуються десятками бездомних котів і собак, які потребують не лише притулку, харчів, а й лікування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #благодійність #макулатура #тварини

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Lena2020#
21 квітня 2021 р., 20:21
Молодцi,нарештi хоч щось путнэ,а то вже тоните вig тих потвор,що палять суху траву,викидають новонароджених та тваринок на вулицю,ix треба так викинути,та ще завезти в лIс далеко вig цивiлiзацii,прив ‘язвит до дерева й хай здихаэ
Останні новини
Оголошення
live comments feed...