Асортимент нікотинових паучів VELO

На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Міжнародна компанія «Бритіш Американ Тобакко» пропонує повнолітнім споживачам нікотину новий для ринку України вид продуктів – нікотинові подушечки VELO без тютюну. Вони виглядають як невеликі паучі білого кольору, в складі яких відсутній тютюн. По суті, це нікотин у новому альтернативному форматі, при споживанні якого не утворюються дим і попіл.

Асортимент нікотинових паучів VELO, фото-1

Споживати паучі дуже легко: просто розташуйте один між верхніми яснами і губою збоку, а після 30 хвилин дістаньте його і утилізуйте. Протягом усього часу, завдяки запатентованій формулі, нікотин буде рівномірно виділятися з пауча і потрапляти в організм. У цей час ви відчуєте поколювання, яке виникне одразу, але значно зменшиться в процесі використання продукту.

Нікотинові подушечки представлені великим асортиментом смаків із різними рівнями міцності. Якщо вас зацікавила лінійка VELO, зверніть особливу увагу на вибір відповідного продукту. Це необхідно для того, щоб не відчувати під час використання VELO дискомфорт, пов'язаний із помилковим вибором міцності.

Які вибрати нікотинові паучі

Насамперед зверніть увагу не на смак, а на міцність продукту. Від цього багато в чому залежить, що саме ви будете відчувати під час використання паучів. Визначити рівень міцності можна за кількістю крапок, які вказані на кришці банки:

  • 2 крапки – призначені для тих, хто вперше споживає нікотинові паучі бренду;
  • 3 крапки – паучі зі збільшеним вмістом нікотину;
  • 4 крапки – досить міцний продукт, який рекомендується тільки тим, хто вже знайомий із паучами VELO;
  • 5 крапок – це відносна новинка в актуальному асортименті бренду, що має найбільший вміст нікотину, якщо порівнювати з іншими продуктами VELO.

Усі нікотинові паучі розрізняються за смаками. Серед асортименту ви знайдете наступні смаки:

  • Berry Frost – лісові ягоди;
  • Tropic Breeze – тропічні фрукти;
  • Ice Cool – морозна м'ята;
  • Freeze – крижана м'ята;
  • Urban Vibe – журавлина.

Які нікотинові подушечки VELO варто спробувати

Вибір смаку — це особиста справа кожного, але всім, хто тільки починає знайомство з VELO, рекомендується використовувати продукти з мінімальним рівнем міцності у вигляді 2 крапок. Згодом ви зможете спробувати й інші смаки, підібравши для себе найбільш зручний варіант.

Якщо продукт виявиться надто міцним, ви можете відчути погіршення самопочуття. Щоб цього не сталося, вам краще починати з VELO з меншим рівнем міцності.

Пам'ятайте, що деякі паучі містять певні ароматизатори та підсолоджувачі, зокрема, йдеться про VELO з м'ятними смаками. В цьому випадку продукти можуть здатися вам більш міцними за індивідуальними відчуттями. У зв'язку з цим, рекомендується міняти не тільки рівень міцності, але й пробувати різні смаки продукції VELO. Завдяки цьому ви зможете легко підібрати для себе найкращий варіант паучів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі