На двох собак знижка: черговий довірливий покупець не отримав домашніх улюбленців

Збагачуються на бажанні купити тварину. Шахрайство «купи собаку» продовжує знаходити довірливих покупців. Люди шукають тварин на популярних торгових платформах, а знаходять аферистів.

Сподівався, що знайшов задешево собаку дороговартіснї породи, однак потрапив у шахрайську пастку житель столиці. Чоловік родом з Заліщицького району і саме перебував в гостях в рідних. Він вирішив придбати домашнього улюбленцяґ і натрапив на оголошення про продаж той пуделя.
Зазвичай ціна даної породи висока – від 20 тисяч гривень. Однак невідомий продавець цінив дешево – 10 тисяч, ще й запропонував забрати двох останніх цуценят зі знижкою – всього 18 тисяч. Потерпілий погодився і перевів кошти на вказану торговцем картку.
Той запевнив, що вже домовився про доставку цуценят і навіть надав номер перевізника. На цьому торги скінчилися. Бо ані собаковод, ані шофер автівки, якою мав прибути живий товар, більше не виходили на зв'язок. Потерпілий зателефонував в поліцію.

За фактом шахрайських дій розпочато кримінальне провадження. Вкотре застерігаємо: не здійснюйте передоплату дороговартісного товару! Домовляйтеся про післяоплату. У випадку придбання тварин, ретельно перевіряйте продавця. Пересвідчіться, чи фото реальні, вимагайте показати тварин через відеозвязок. Шукайте відгуки про торговців, перевіряйте їх мобільний в мережі. Варто просити фото документів власника тварини. А от вибирати оголошення з найнижчою ціною не варто – саме так найчастіше аферисти приваблюють своїх жертв, ще й запевняють, що торгують не для заробітку. Проявіть розсудливість та обачність!

собака шахрайство купівля
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі