• Головна
  • У Тернополі немає де займатися велотреалістам
18:30, 24 квітня 2013 р.

У Тернополі немає де займатися велотреалістам

Це велосипедний вид спорту, який полягає в подоланні перешкод на велосипеді. Велотріал зародився ще наприкінці 70-х – початку 80-х років в Іспанії, але в Україні він ще не дуже популярний.

Віталій Сус займається цим видом спорту уже три роки. У Тернополі таких як він є близько десяти. Причина – відсутність спеціально облаштованих майданчиків. Щоб займатися велотріалом, каже Віталій, потрібно бажання і наполегливість, оскільки одразу виходить не все, бувають як злети, так і падіння. Останнє в цьому спорті не рідкість.

Кожен велотреаліст повинен мати велосипед без сідла із спеціальними колесами та рамою, з міцними, але легкими деталями. Такий двохколесний професійний інвентар коштує близько двох тисяч гривень. Не слід ігнорувати захист від травм при падінні – мусять бути шолом, наколінники, рукавички. Результатом наполегливих тренувань стане здобуття рівноваги та фізичної витримки.

Основне навантаження, розповідає Прес-клубу велотреаліст, йде на все тіло, тут працюють ноги, руки, спина і всі м’язи. За три роки занять велотріалом у Віталія було чимало травм, тріщин і переломів, але це його не зупиняло. Максимальну висоту, яку бере юнак сьогодні – 1 метр 15 сантиметрів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...