12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!» (ФОТО, ВІДЕО)

12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!»  (ФОТО, ВІДЕО)

Співак родом із Тернопільщини Віктор Павлік разом із іншими українськими та закордонними артистами готові вразити увесь світ багатоголосним та багатомовним «Христос Воскрес!».

Олександр Пономарьов готує ексклюзив до Великодня — він написав музику до уніфікованого піснеспіву, слова якого сотні років не змінювалися. Про це співак повідомляє на своїй сторінці у Facebook. «Христос Воскрес!» виконують у всьому світі, але під різну музику. Пономарьов вирішив створити єдину мелодію на всіх і зібрав дванадцять вітчизняних та міжнародних знаменитостей!
Така практика буде використовуватися вперше в світі: традиційна пісня, що записана різними мовами, прозвучить на одну мелодію.
Учора у столичному дендропарку «Добропарк» відбулися зйомки найочікуванішого відео від українських та міжнародних зірок до Великодня «Христос Воскрес!», прем’єра якого запланована напередодні свята, 1 травня, на YouTube-каналі Олександра Пономарьова.
«Цей піснеспів є канонічним у всьому християнстві. Він є в усіх країнах світу, в усіх християн світу. Єдине, що не об’єднувало його – це музика. Ми записали «Христос Воскрес!» дванадцятьма мовами, аби цей піснеспів могли послухати в усьому світі і католики, і православні», – поділився Пономарьов.

У зйомці взяли участь 120 персон: оркестр та хор Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України на чолі з художнім керівником Дмитром Антонюком, діти Art music school ZABAVA та дванадцять зірок, які співають різними мовами, серед яких: Олександр Пономарьов (українською), Віктор Павлік (турецькою), Тоня Матвієнко (старослов’янською), Оля Цибульська (іспанською), Віталій Козловський (грецькою), Тарас Тополя (англійською), Арсен Мірзоян (французькою), Наталя Холоденко (грузинською), Zlata Ognevich (італійською), оперний співак Хе Му (китайською), DZIDZIO (польською) та настоятель монастиря у Грузії схиархімандрит отець Серафим (мовою Ісуса Христа – арамейською).

12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!»  (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!»  (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!»  (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!»  (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 12 зіркових голосів 12-ма мовами: народний артист з Тернопільщини заспіває турецькою «Христос Воскрес!»  (ФОТО, ВІДЕО), фото-5

Тож вже за лічені дні ми зможемо побачити та почути унікальне творіння, яке неодмінно стане популярним у всьому світі.

співак великдень павлік понамарьов пісня виконавці оркестр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі