У Зарваниці відбулася театралізована Хресна хода (ФОТО)

Сьогодні, 30 квітня, у Марійському духовному центрі Зарваниця, що на Тернопільщині, завершилася театралізована Хресна хода.

Організували дійство студенти Тернопільської вищої духовної семінарії разом з Комісією у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Пряму трансляцію можна було спостерігати у мережі Facebook на сторінці "Марійського Духовного Центру "Зарваниця".
"Учасники Хресної ходи, яких було понад 2 сотні, пройшли усі 14-ть стацій Хресної дороги в Зарваниці. Роль Ісуса Христа виконував семінарист, який відтворював усі дії Ісуса напередодні розп’яття", -  повідомляють Тернополяни.
Очолив Хресну ходу архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк). Дійство супроводжував хор семінаристів.

У Зарваниці відбулася театралізована Хресна хода (ФОТО), фото-1 У Зарваниці відбулася театралізована Хресна хода (ФОТО), фото-2

До слова, дійство проходило з дотриманням усіх карантинних вимог – на свіжому повітрі, присутні були в масках, перебували на дистанції. Віруючим також рекомендували не цілувати Плащаницю, а лише вклонитися та зробити знак хреста на собі.

хресна_хода онлайн трансляція хрест зарваниця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі