Шахраїв, які привласнили понад 6 мільйонів гривень учасників АТО, судитимуть на Тернопільщині

Шахраями, які шляхом обману заволоділи державними коштами у великих розмірах для учасників АТО, зайнялася Тернопільська прокуратура.

Відомо, що зловмисники пропонували учасникам АТО допомогу з виготовлення документів про інвалідність і привласнювали одноразові виплати собі. 

Схема грабежу виглядала так: троє тернополян підшуковували учасників АТО й пропонували їм оформити інвалідність для отримання пенсій. За допомогою киянина через столичні заклади аферисти оформляли довідки про стан здоров’я та із цими документами проходили у Тернополі медико-соціальну експертну комісію. Насправді учасники бойових дій не мали захворювань, вказаних у медичній документації, які слугували підставою для встановлення групи інвалідності. А одноразові виплати у сумі понад 400 тис грн осідали в кишенях шахраїв.

Таким чином, зловмисникам вдалося обшахраювати 16 осіб.

Сума збитків від кримінального правопорушення становить 6 831 495 грн, з метою їх відшкодування на майно підозрюваних накладено арешт. Правоохоронцям також вдалось попередити заволодіння  ще 6 млн грн державних коштів.

Тернопільщина шахраї АТО інвалідність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі