Чи вакцинуватимуть українців вакциною російського виробництва?

Чи вакцинуватимуть українців вакциною  російського виробництва?

Максим Степанов, вкотре підтвердив, що вакцини російського виробництва "Спутник" в Україні не буде.

Про це міністр повідомив у мережі Facebook. Максим Степанов підкреслив, що його позиція принципова й незмінна. Окрім того він підкреслив і те, щ Росія активно створює ряд фейків про вакцини свого виробництва.
За його словами, в оновленому звіті Європейської служби зовнішніх зв’язків ідеться про те, що з появою нових різноманітних вакцин набирає обертів кампанія з їх штучної дискредитації. Так, із початку 2021 року до бази даних EUvsDisinfo додали понад 100 прикладів прокремлівських дезінформаційних заяв.

"Це дослідження лише підтверджує те, про що я говорю вже кілька місяців: нас намагаються втягнути в брудну брехливу кампанію з дискредитації вакцин. Згадайте хвилю бруду, яким поливали AstraZeneca – зв’язок між вакциною і тромбами не підтвердили, але весь світ поставили на вуха. Головний автор фейків – Росія, якій не звикати до масового зомбування населення", – заявив Степанов.

Міністр додав, що через нав’язування неправдивої інформації про інші вакцини Росія намагається проштовхнути всьому світу власний “Супутник”.

вакцина степанов росія спутник україна щеплення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі