"Ось його бойові заслуги": бригада ЗСУ підтримала Андрія Пекельного, який на Великдень убив нападника (ФОТО)

"Ось його бойові заслуги": бригада ЗСУ підтримала Андрія Пекельного, який на Великдень убив нападника (ФОТО)

Командуванням 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ було оголошено про цілковиту підтримку Андрія Пекельного, ветерана АТО, який убив одного із 6-х нападників, які ввірвалися до його дому, де також перебувала його рідна мати. Згадали військові й про бойові заслуги Андрія.

Про це йдеться у розлогому дописі, опублікованому у Фейсбук на офіційній сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ.

"Позиція Командування 80 окремої десантно-штурмової бригади щодо події, яка сталася 2 травня 2021 року за участю колишнього військовослужбовця нашої бригади Андрія Пекельного.

Інформативно: п’ятеро осіб в стані алкогольного сп’яніння здійснили напад на колишнього військовослужбовця нашої бригади. Андрій Пекельний перебував разом з мамою в приватному будинку та намагався всіляко завадити конфлікту. Нападники поводили себе агресивно та після намагань проникнути в будинок, було завдано смертельного ножового поранення одному з учасників конфлікту. Андрію Пекельному оголошено підозру за ст.118 ККУ (Умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця).

У 2018-2019 роках Андрій Пекельний в складі 80 окремої десантно-штурмової бригади виконував завдання в районі проведення ООС. Командир підрозділу,в якому проходив службу Андрій, а також співслужбовці характеризують його, як "виконавчого, відповідального, грамотного та дисциплінованого військовослужбовця, який являвся прикладом для своїх побратимів, не мав шкідливих звичок, всі поставлені завдання виконував вчасно та якісно, жодних зауважень під час служби до нього не було, в колективі користувався авторитетом та повагою".

Колектив бригади висловлює підтримку Андрію, адже кожен має право на самооборону та захист свого житла. Виступаємо за законність та чесне і справедливе розслідування справи".

"Ось його бойові заслуги": бригада ЗСУ підтримала Андрія Пекельного, який на Великдень убив нападника (ФОТО), фото-1 "Ось його бойові заслуги": бригада ЗСУ підтримала Андрія Пекельного, який на Великдень убив нападника (ФОТО), фото-2
Бригада ЗСУ підтримка Андрія Пекельного вбивство Великдень
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі