Козівська громада матиме свою «Алею майбутнього»

Створили відпочинкову зону та долучилися до озеленення планети. На території села Вікторівка Козівської громади вирішили висадити алею із 220 червоних дубів. Акцію організували представники партії «За майбутнє».

- Ми, власне, назвали цю алею – "Алея майбутнього", тому що вона для наших дітей, для наших нащадків. Надзвичайно приємно бути причетними до озеленення планети, до збереження довкілля, адже це наше майбутнє, -розповідає Володимир Болєщук, перший заступник голови Тернопільськоїобласної ради ( «За майбутнє»). Це місце було пусткою, а вже сьогодні маленькі саджанці червоного дубаприкрашають територію біля місцевого ставка. Депутат Тернопільськоїобласної ради, представник партії «За майбутнє» Володимир Гач розповідає, своїм прикладом хочуть показати, що добробут сіл залежить від кожного.

- Якщо кожен долучиться і посадить хоча б одне дерево, то наша громада,наше село стане набагато красивішим, комфортнішим і здоровішим длянашого життя і для наших поколінь, - зазначає Володимир Гач, депутатТернопільської обласної ради ( «За майбутнє»). Зініціював акцію з озеленення голова Козівської громади Сергій Добалюк. Його підтримали жителі села Вікторівка. Саджанцями допомогли однопартійці голови громади, допомогти вирішив і місцевий фермер.

- Ми обговорили це питання з жителями села і вирішили тут, по їхніх відгуках посадити таку алею червоних дубів. Попросили місцевого фермера Пеляка Олександра Петровича для того, щоб він нам здискував площу, щоб підготував, запустили грейдера, щоб прогорнути дорогу, щоб був під’їзд сюди, - розповідає Сергій Добалюк, голова Козівської громади ( «За майбутнє»). На ставок приїжджають люди, щоб відпочити та порибалити. В майбутньомутут планують облаштувати відпочинкову зону.

Козівська громада матиме свою «Алею майбутнього» , фото-1 Козівська громада матиме свою «Алею майбутнього» , фото-2
алея майбутнє Козова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі