• Головна
  • В університеті Шевченка хочуть відрахувати дочку київської судді: як реагують викладачі та студенти
15:16, 11 травня 2021 р.

В університеті Шевченка хочуть відрахувати дочку київської судді: як реагують викладачі та студенти

В виші в якому навчається студентка Анастасія, яка стала відомою через свої висловлювання про Крим та співака Басту, хочуть скликати вчену раду, щоб вирішити питання про подальшу її долю у навчальному закладі.

У КНУ імені Тараса Шевченка кажуть, що слова дівчини кидають тінь на репутацію закладу, але відрахувати її поки не мають права. У навчальному закладі терміново скликають вчену раду, а викладачі збирають підписи під зверненням до університетської комісії з етики. Про це повідомляє «5 канал».

«Відеозвернення, попри непереконливе виправдання, яке було поширене, є виявом глибокої неповаги до держави Україна, до майбутньої професії юриста. А може й інтерпретуватись як «участь у дестабілізації суспільного життя в Україні», про що йдеться на сайті Центру «Миротворець», – зазначили в університеті.

За словами завідувачки кафедрою фольклористики Олесі Наумовської, вона вважає, що Анастасія повинна понести покарання й це все «справа СБУ», оскільки дівчина «говорила про територіальну цілісність України».

Доцентка Київського ВНЗ Оксана Мацько заявила, що ця «ганьба лягла на весь університет». «Дуже неприємно читати коментарі, де огульно звинувачують усіх викладачів. Це, безперечно, репутаційні втрати», – сказала Мацько.

Самі ж студенти підтримують відрахування Тарасюк, але здобувати освіту юриста Анастасія все ж продовжить. В університеті Шевченка повідомили, що для відрахування є чіткий перелік підстав, а публічних закликів до сепаратизму в ньому немає. Виправити це можуть зміни в закон про вищу освіту – такі пропозиції університет уже готує.
Як відомо, донька судді Печерського райсуду Києва Крістіни Константінової та керівника відділу з розслідування справ Майдану в ДБР Анатолія Тарасюка записала відео, де закликала українців змиритися з російською окупацією Криму. Дівчина навчається в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#висловлювання #відео #баста #донька #суддя #виш #відрахування
ТОП новини
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
"Водії не чекали таких радикальних заходів від ТЦК, автомобілі масово перевірятимуть": мобілізація, повістки і покарання
Оголошення
live comments feed...