Сучасний розпис по стіні

Сучасний розпис по стіні
Сучасний розпис по стіні

Розпис стін від дизайн студії Романа Москаленка — 095 105 42 85

На сьогоднішній день, художній розпис по стіні набув дуже великої популярності.  І якщо раніше він використовувався лише в елітних класичних інтер’єрах, то на даний час розпис по стіні все частіше застосовується в сучасних стилях.

Такої популярності ця техніка декорування досягла завдяки тому, що розпис по стіні несе за собою справжній витвір мистецтва, завдяки йому ви можете передати свій внутрішній стан, створити свій унікальний малюнок, доповнити та прикрасити стиль в інтер’єрі і додати затишку особистому простору.

Даний вид декорації в сучасному інтер’єрі має велике значення і багатогранне застосування, адже крім того, що це не просто просто красиво, це ще й дуже функціонально. Наприклад саме завдяки розпису по стіні можна візуально збільшити кімнату.

Сучасний розпис по стіні , фото-1

Розпис в сучасних інтер’єрах

Працючи в напрямку сучасного настінного живопису наші фахівці досить часто поєднують його з інтер’єрними водоспадами, якісно доповнюючи ним аква композицію.

А застосування різних технік нанесення малюнка дає можливість більш якісно вписати його в інтер’єр. Там де потрібно виділити певні елементи використовуються одні техніки, а там де потрібно списати, та зробити плавні переходи, використовуються інші техніки нанесення.

Крім цього, в залежності від освітлення можуть змінюватись самі кольори або ж в залежності від кута, під яким дивишся на малюнок - можуть змінюватись геометричні властивості і  загальний вигляд сюжету.

Саме тому ми з особливою уважністю підбираємо кольорову гаму, стиль малюнку.  Професійний погляд наших фахівців, який зможе максимально якісно та гарно вмістити сюжет на стіні, враховуючи загальний стиль дизайну інтер’єру кімнати.

Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка Розпис стін, Дизайн-студія Романа Москаленка

Замовити розпис по стіні в Тернополі

Наші фахівці допоможуть Вам створити розпис по стіні який швидно та стильно прикрасить Ваш дизайн інтер’єру. І не важливо, де Ви його хочете зробити - у вітальні, спальні, робочій зоні чи, можливо, в дитячій кімнаті. І неважливо, який стиль Ви захочете обрати, адже наші професійні художники зможуть відобразити будь-який сценарій та всі ваші побажання на стіні.

Територіально наша дизайн студія знаходиться в Чернівцях, але послуги із художнього розпису стін ми надаємо як в місті Тернопіль, так і по свій Україні.

В своїй роботі ми підбираємо максимально якісні матеріали, вдивляємось в деталі і працюємо на найвищому рівні.

Замовляйте розпис по стіні в нашій дизайн студії!!! Як результат Ви отримаєте якісний та стильний твір сучасного мистецтва прямо у себе вдома. Ознайомитись із цим  напрямком декору та різновидами його нанесення, можна в розділі — розпис по стіні.

Сучасний розпис по стіні Роман Москаленко дизайн-студія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі