
12:43, 13 травня 2021 р.
У Тернополі водій, який вчинив ДТП, пив горілку просто при патрульних
12 травня патрульні отримали повідомлення, що близько 10-ї години ранку, на вулиці Л. Курбаса, автомобіль Mercedes-Benz чорного кольору, пошкодив автівку заявника та покинув місце ДТП.
Патрульні прибули на виклик, відібрали пояснення у заявника і склали схему автопригоди. Потім розпочали пошуки правопорушника. Та щойно поліцейський автомобіль від’їхав від місця пригоди, патрульним зателефонував заявник та розповів, що розшукувана автівка щойно заїхала на подвір’я.

Інспектори негайно під’їхали до транспортного засобу, на який вказав заявник та виявили характерні сліди пошкодження на ньому. Охоронці порядку провели ряд заходів та встановили особу винуватця ДТП. Ним виявився 39-річний чоловік, який зізнався, що він дійсно пошкодив припаркований у дворі автомобіль Opel, адже просто не помітив його.
В ході спілкування з водієм, патрульні виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння на місці за допомогою алкотесту Драгер чи в найближчому медичному закладі. Громадянин відмовився, сів до свого автомобіля та почав вживати спиртні напої в присутності поліцейських до проходження огляду на стан сп’яніння.
Окрім того, на передньому сидінні автомобіля Mercedes інспектори виявили предмет, схожий на зброю.
Чоловік відмовився надавати жодні пояснення та продовжив вживати алкогольні напої.
Патрульні склали на водія відповідні протоколи і викликали на місце слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясування всіх обставин цієї події.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:45, 6 березня
22:13, 5 березня
13:44, 6 березня
10:38, 10 березня
10:46, 6 березня
live comments feed...
Коментарі