• Головна
  • "Все одно всі скажуть, що я розлучниця": Оля Цибульська прокоментувала плітки про схожість сина на DZIDZIO
09:04, 16 травня 2021 р.

"Все одно всі скажуть, що я розлучниця": Оля Цибульська прокоментувала плітки про схожість сина на DZIDZIO

"Все одно всі скажуть, що я розлучниця": Оля Цибульська прокоментувала плітки про схожість сина на DZIDZIO

Співачка Оля Цибульська, яка записала із Дзідзьо кілька кліпів та є його кумою, не залишилася осторонь ситуації із його розлученням з співачкою SLAVIA. Про це вона говорила у програмі "Світське життя" на телеканалі "1+1".

Кліпи "Цьомаю" та "Киця", де Оля та Михайло грали закохану пару, можливо, і викликали ревнощі у дружини DZIDZIO. Щоправда, Оля Цибульська зазначила, що до кінця не розуміє як жінка її ревнувала: як до чоловіка, чи, навпаки, у професійному плані, що ці кліпи були записані з Олею, а не з нею, співачкою SLAVIA. 

Під час свого інтерв'ю Цибульська навіть запропонувала SLAVIA записати разом кліп: 

"Славо, ти точно дивишся це інтерв’ю, і якщо ти думаєш, що я дуетом "Цьомаю" та "Киця" забрала в тебе славу, яка мала належати тобі, то я тобі пропоную допомогу. Я напишу пісню, я знаю як це робиться, і запишемо дует", - звернулася до співачки Цибульська.

Також Оля Цибульська, яка вже втомилася від пліток про нібито схожість свого сина Нестора із DZIDZIO, прокоментувала і це: 

Фото з сином із сторінки в Instagram Олі Цибульської

"Мені здається, щоб я зараз не сказала, все одно всі скажуть що я шльондра, розлучниця. Що я влізла в сім’ю і народила Дзідзьові сина. Тому ні, нічого у нас з Дзідзьо не було, син не від нього. Дзідзьо не батько Нестора. Я про це говорила тисячу разів", - зазначила Оля.

В своєму інтерв'ю Каті Осадчій співачка також поскаржилася на те, що отримувала якісь незрозумілі погрози, як вона вважає, від Ярослави. 

"Я навіть в якийсь момент, почала отримувати погрози різні в смс, в соцмережах, там була помста кланами, родичі родичів, подруги подруг, новостворені сторінки з жодним підписником. Коли оце все звалилося мені на голову, я спеціально в інтерв’ю казала, ми з кумом, але це жодним чином не зупиняло цю хвилю погроз", -  поділилася  співачка.

До відвертої розмови із дружиною DZIDZIO Оля Цибульська не готова. За її словами, це має бути розмова двох - чоловіка і дружини. Вони мають між собою з'ясувати усі непорозуміння. Вона бажає лише того, щоб її не вплутували у цю всю ситуацію. Вона, як кума Михайла Хоми, навіть не говорила з ним про цю всю ситуацію, щоб зайвий раз не втручатися. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#DZIDZIO #SLAVIA #Цибульська #співаки #розлучення #конфлікт
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...