• Головна
  • Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео)
11:10, 27 квітня 2013 р.

Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео)

Вчора в торговельно-розважальному центрі Тернополя була ніч шалених знижок. Купити одяг зі знижкою прийшли багато тернополян.

Перед окремими магазинами були великі черги. Двері магазинів закривали на 10-15 хвилин, після цього одна частина покупців виходила, а інша заходила в магазин.

– Я приїхала сюди спеціально три дні тому, щоб вивчити ціни, а потім порівняти, чи справді є знижки. На мою думку, великих знижок немає. Наприклад, в одному з магазинів на куртки і так були такі ж самі знижки, на них скинули усього ще 10 відсотків. Бо в цьому магазині вже на переоцінений одяг скидають ще 10 відсотків, а на той одяг, який до сьогодні  не продавали зі знижкою, є 30-ти відсоткова знижка. Я приїхала з тим розрахунком, що знизять ціну на 30, 50 відсотків і на переоцінений одяг. Тим паче, що на вітрині написано 50-30 відсотків знижки. Скажімо так, я і так могла купити за 450 гривень куртку, яка подобалася, зараз можу купити за 400. Я не вважаю, що це велика знижка. Ціна все одно вже не буде підніматися на такі речі. На той зимовий, чи весняний одяг, який не продався навпаки будуть  ще скидати ціну. Тому який сенс стояти зараз в черзі і міряти це все?! Я потім приїду собі спокійно. І можливо куплю ще дешевше, ніж це все коштує сьогодні,  – каже тернополянка Галя.

– Я купила собі кофту і куртку вже на осінь, а також тапки, – каже студентка тернопільського вишу Анна. Я не часто купую тут, а зараз трохи закупилася. Бо навіть, якщо є 20-30 відсотків знижки, все одно ліпше ніж без знижки. У деяких магазинах футболки коштували 60, 70 гривень. Я вважаю, що це хороша ціна. Думаю, що потім не буде дешевше. Окрім цього, може продатися. Я вже витратила час і приїхала, тому вже купила. Нормальні знижки на класичні плаття, в окремих магазинах - 50 відсотків. Можна було купити плаття за 200, 350 гривень. Це ж зважена ціна?! Але то розмір не підійшов, то дизайн не сподобався… Тому плаття не вдалося придбати.

Об 11 годині на зупинці біля торговельного центру було дуже багато людей, а в самому приміщенні ТРЦ ще більше покупців. Маршрутки наповнювалися пасажирами за лічені хвилини. А деякі тернополяни, які не поміщалися у громадському транспорті,  викликали таксі. Мабуть “ніч шалених знижок” перетворилася ще на ніч шаленого заробітку для тернопільських таксистів. 

Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-1
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-2
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-3
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-4
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-5
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-6
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-7
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-8
Великі черги, переповнені зупинки – тернополяни через знижки ледь не “знесли” “Подоляни” (фото, відео), фото-9

 Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото, відео автора 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...