Викладача, який назвав українську мову “псячою”, все-таки звільнили? (ФОТО)

Він викладав в українському університеті, але відверто зневажав у соцмережах українську мову. З Чорноморського коледжу Одеського національного морського університету все таки звільнили викладача Олександра Макаренка, який назвав українську мову “псячою”.

Макаренко звільнений після скандалу, що вибухнув в соціальних мережах, повідомив один з місцевих Інтернет-ресурсів.Макаренко у Facebook вступив в дискусію з приводу змін, що торкнулися української мови. Зокрема, написав, що використовувана зараз державна мова є суржиком, буяє русизмами, і назвав її “псячою мовою”.При цьому він зазначає, що українську мову знає, також як російську та білоруську, яку використовував у своїх коментарях під час полеміки.

“Я не разумею вашу псячу мову, пышіть калі ласка па-беларуску альбо па-руску… Гэта адпаведны візыт! І не ганбіць псячым суржикам беларуску мову яку вы ня ведаете”, – написав Макаренко.

Викладача, який назвав українську мову “псячою”, все-таки звільнили? (ФОТО), фото-1 Викладача, який назвав українську мову “псячою”, все-таки звільнили? (ФОТО), фото-2

Наталія Сероченко, на сторінці якої в Facebook проходив обмін думками, заявила, що Макаренко не може прищепити інтерес і любов до білоруської мови, і висловила подив з приводу того, яким чином він може викладати в державному закладі з таким поглядом.

Викладач, своєю чергою, зазначив, що вважає таку українську – мовою фашистів.
“Я ня мовлю ўкраінскай мовой і паперы пышу па-руску, хоць ведаю яе. Для мяне гэта ваша ўкраінская мова – мова окупантаў та фашыстаў”, – заявив він.

викладач мова зневага коментарі звільнення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі