Українська модель захопила серце знаменитого футболіста: він старший за неї на 26 років (ФОТО)

Українська модель захопила серце знаменитого футболіста: він старший за неї на 26 років (ФОТО)

Він - тренер турецького "Бешикташа" Серген Ялчин, а вона українська модель - Єлизавета Карибська. Їй - 22 роки, а йому - 48. І у них стосунки, попри різницю у віці  в 26 років.

Про це повідомляє місцеве видання Gunboyu.
Молода Українка перебувала разом з Ялчином під час чемпіонату Туреччини і раділа разом з ним перемозі "Бешикташа" в чемпіонаті країни. Також на фото на відео, які оприлюднили у соцмережах видно моменти, коли дівчина плакала від щастя, у хвилини коли футбольний клуб її коханого вигравав.
Цікаво, що під час чемпіонату Ялчин не хотів, щоб ЗМІ писали про його стосунки з 22-річною моделлю, тому він попросив кохану закрити всі її акаунти в соцмережах.

Українська модель захопила серце знаменитого футболіста: він старший за неї на 26 років (ФОТО), фото-1 Українська модель захопила серце знаменитого футболіста: він старший за неї на 26 років (ФОТО), фото-2 Українська модель захопила серце знаменитого футболіста: він старший за неї на 26 років (ФОТО), фото-3

Стало відомо, що Ялчин, який також закрив свою сторінку в Instagram і тепер знову відкрив, будує плани на відпустку з Карибською.

стосунки футболіст модель
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі