Сморід, як в туалеті: у Бучачі мешканці 12-квартирного будинку влаштували сусідам «пекельне життя» (ВІДЕО)

Сморід, як в туалеті: у Бучачі мешканці 12-квартирного будинку влаштували сусідам «пекельне життя» (ВІДЕО)

У місті Бучач, що на Тернопільщині, мешканці приватного сектора пересварилися з сусідами з горішнього 12-квартирного житлового будинку і викликають на них поліцію. Усе через те що нечистоти із того септика постійно стікають смердючою рідиною до сусідів з вулиці, яка розташована нижче.

Скандали і поліція тут постійно. Та сварки тут почастішали відколи у сусідів долішньої вулиці увірвався терпець і вони вивели стічні потоки на міську дорогу в обхід своїх хат. Тепер це стало проблемою міста.
Та де ж правда і хто винен? Жильці 12-квартирної 2-поверхівки кажуть, що це комунальники не справляються із своїми обов’язками, мовляв, гроші вони сплачують, тому претензії — не до них.

Та все це — лише на словах. На ділі ж угода на вивіз загалом восьми машин нечистот у місяць в комунальників підписана із кожним мешканцем цих квартир. Таа насправді випомповувати треба усі двадцять два автомобілі.

"Ми викачали там стільки, вони мали б за це заплатити, а ми викачали в три рази більше. Ну, люди не хочуть платити", — каже керівник міської комунальної служби Богдан Кміть.
Детальніше — у сюжеті ТСН:

сусіди запах війни сюжет. тернопільщинав
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі