"Принц по-тернопільськи": в центрі міста мотоцикліст влаштував коханій поїздку тротуаром (ВІДЕО)

Вчора, 17 травня,  набережною Тернопільського ставу проїхав мотоцикл. Хлопець разом з пасажиркою їхали велосипедною доріжкою, що правда, на низькій швидкості.

Мотивів свого вчинку чоловік не пояснив. Відео поїздки очевидиця опублікував у спільноті «Тернопільські плітки» в мережі Facebook. 
"Колись були принци на білому коні, проте зараз це поняття виявилось застарілим… тепер функцію коня виконує помаранчевий мотоцикл. В такий спосіб принц вигулював свою принцесу у парку Шевченка 16.05.2021 р, незважаючи на заборону пересування авто та мото транспорту у таких локаціях, незважаючи на велику кількість відпочиваючих у вихідний день людей…" – пише Lilya Ivanova.

У обговоренні думки користувачів розділилися: частина тернополян вважає поведінку байкера порушенням ПДР, інші ж не бачать в цьому нічого поганого. 
"З однієї сторони і порушує, а з іншоі - незручностей не створює, їде повільно. Льотчики на роверах, я вважаю, бувають значно небезпечнішими. Понять і простіть. Хай ся принцеса трохи потішить", – каже Yaroslav Kurus. 
"А я вважаю шо це не чемно і не культурно, сільський понт", – зазначає Сергій Беляєв.

мотоцикл набережна принцеса поїздка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі