• Головна
  • 3 і 10 травня тернополянам доведеться відпрацьовувати пізніше
09:30, 29 квітня 2013 р.

3 і 10 травня тернополянам доведеться відпрацьовувати пізніше

Уряд нагадує, що 3 і 10 травня доведеться відпрацьовувати пізніше. Додаткові вихідні доведеться відпрацьовувати пізніше Кабінет міністрів України рекомендує керівникам підприємств, установ і організацій перенести для працівників два робочих дні до початку травня.

Так робочі дні з п’ятниці 3 травня пропонується перенести на суботу 18 травня, а з п’ятниці 10 травня – на суботу 1 червня. Як нагадує департамент інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, згідно з розпорядженням уряду від 19 грудня 2012 року № 1043-р “Про перенесення робочих днів в 2013 році”, таким чином з’явиться можливість відпочивати з 1 по 6 травня і з 9 по 12 травня.

“Однак це не стосується органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державного казначейства та банківських установ. Спеціальний режим роботи банків та їхніх установ у вказані дні визначає Національний банк”, – зазначається в повідомленні, опублікованому на урядовому порталі в п’ятницю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...