На Тернопільщині поліція хотіла засудити батька, бо його син один раз прогуляв школу

На Тернопільщині поліція хотіла засудити батька, бо його син один раз прогуляв школу

У селі Переволока колишнього Бучацького району правоохоронці вимагали покарати чоловіка через те, що його син пропустив один день навчання у школі. Вони вимагали визнати, що чоловік не справляється із батьківськими обов'язками.

Про це повідомляють "Тернопільські події" з посиланням на рішення Бучацького районного суду.

"Згідно протоколу про адміністративне правопорушення чоловік ухилився від виконання, передбачених ст. 150 Сімейного кодексу України обов'язків, щодо виховання свого малолітнього сина, 2011 р. н., внаслідок чого останній 05.04.2021 року з 09.00 год. пропустив без поважних причин навчання в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Переволока, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення", - повідомили під час суду.

У протоколі про адміністративне правопорушення не зазначено,в чому конкретно полягає з його боку ухилення від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання його малолітнього сина.

Під час судового засідання виявилось, що чоловік, з яким живе дитина офіційно не є його батьком, а татом дитини є інший чоловік.

Суд не побачив порушення та закрив справу.

школа суд поліція Бучач
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі