• Головна
  • Голів ОСББ у Тернополі будуть визначати на конкурсах
14:02, 21 травня 2021 р.

Голів ОСББ у Тернополі будуть визначати на конкурсах

На черговому засіданні виконавчого комітету, що відбулося 20 травня у Тернополі, вирішили проводити конкурси з призначення управителя будинку. Таке рішення було прийнято для мешканців багатоквартирних будинків, де ще не визначились з формою управління або не створили ОСББ.

– Нещодавно був підписаний закон, який змінив правила проведення конкурсів, – зауважив Владислав Стемковський, заступник міського голови. – Відповідно до нових вимог пропонується доручити управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології виступити організатором конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку. Це стосується будинків у яких не створено ОСББ чи власники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.  Управління має здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу. Зокрема, створити конкурсну комісію, затвердити положення про конкурсну комісію, доручити конкурсній комісії розробити план з підготовки і проведення конкурсу, сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя, розробити конкурсну документацію і дати оголошення про початок конкурсу. Це дуже важливе рішення, оскільки це зовсім інші будуть умови співпраці між мешканцями і управляючими компаніями. Ми будемо пропонувати мешканцям протягом 10 днів ще мобілізуватися із сусідами та визначитися з формою управління. Якщо вони не визначаться, то буде призначений управитель відповідно до проведеного конкурсу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ОСББ #голова #конкурс
Останні новини
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
В Україну мчить нестерпна спека, попереджають про температурні аномалії
Оголошення
live comments feed...