Чемпіони попри все: у Тернополі провели змагання серед осіб з інвалідністю (ФОТО)

У Тернополі вчора, 21 травня, провели змагання "Повір у себе" серед осіб з інвалідністю.

Про це повідомляють у мережі Facebook на сторінці Тернопільського обласного навчально-реабілітаційний центру.

"Тепер ми точно знаємо, що тепле сонечко радіє весні разом із вихованцями нашої школи. Ще вчора воно пробилося з-за хмар, аби подивитися на чудові, різнокольорові вишиванки учнів ТОНРЦ та осяяти своїми променями їх неповторні візерунки. А сьогодні, 21 травня, сонечко створило сприятливі умови для спортивних перемог наших 33-х учасників Чемпіонату області "Повір у себе" серед осіб з інвалідністю, який відбувся на Центральному стадіоні. Вітаємо наших учнів-переможців (тренер Ворко В.І. та вчитель фізичної культури Футорський Р.Є.)", - зазначили у дописі.

Чемпіони попри все: у Тернополі провели змагання серед осіб з інвалідністю (ФОТО), фото-1 Чемпіони попри все: у Тернополі провели змагання серед осіб з інвалідністю (ФОТО), фото-2 Чемпіони попри все: у Тернополі провели змагання серед осіб з інвалідністю (ФОТО), фото-3 Чемпіони попри все: у Тернополі провели змагання серед осіб з інвалідністю (ФОТО), фото-4 Чемпіони попри все: у Тернополі провели змагання серед осіб з інвалідністю (ФОТО), фото-5

"Ці дітки, серед яких і моя донечка, ЧЕМПІОНИ по життю, вони вчать нас ніколи не здаватися, рухатися вперед, переборюючи труднощі, й, при цьому, радіти життю у всіх його проявах. Вагому роль у їхньому житті відіграють люди, які їх підтримують і мотивують. Я низько схиляю голову перед такими людьми, бо знаю наскільки вони важливі", - зазначає Галина (матір юної спортсменки).

змагання чемпіони інвалідність діти вихованці стадіон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі