• Головна
  • Народний депутат розповів у прямому ефірі, як раніше давав хабарі чиновникам
12:01, 22 травня 2021 р.

Народний депутат розповів у прямому ефірі, як раніше давав хабарі чиновникам

Народний депутат Давид Арахамія зізнався, що до політичної кар'єри, будучи підприємцем, йому доводилося давати хабарі.

За словами народного депутата, без хабарів столичним чиновникам отримати дозвіл на реалізацію бізнес-проекту було неможливо.
Про це він розповів в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера".
Розповідаючи про корупцію Арахамія згадав випадок, з яким зіткнувся під час будівництва бізнес-центру в Києві. Тоді йому потрібно було особисто прийти отримати певні документи.

"Мені весь час говорили: "піди спочатку ось туди, он до тих юристів, заплати їм гонорар"... Скільки юрист коштує? Ну, умовно - 2 тисячі доларів. А якщо у тебе велика будівля, то піди, заплати 50 тисяч доларів", - пояснив він.

Нардеп наголосив, що чудово обізнаний з проблемою корупції, і знає, "як це все працює".
"Ми що, не розуміємо всі один одного, чи що? Я бізнесменом був, я прекрасно розумію, як це все працює", - зазначив глава фракції "СН".

Також Арахамія додав, що зізнаватися в прямому ефірі в даванні хабарів йому не соромно, адже "будь-який бізнесмен, який хоче побудувати, якщо не дасть грошей - ніколи в цій країні нічого не побудує".
У контексті боротьби з корупцією політик розповів про плани ліквідувати Державну архітектурно-будівельну інспекцію.

За його словами, в Києві за 1 квадратний метр об'єму будівлі - "страшні цифри" хабарів, близько 5-7 доларів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#арахамія #хабар #підприємець #шоу
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення