• Головна
  • У Камбоджі знайшли мертвим 35-річного місіонера з України (ФОТО)
12:58, 24 травня 2021 р.

У Камбоджі знайшли мертвим 35-річного місіонера з України (ФОТО)

Сумна звістка надійшла з Камбоджі. Там знайшли тіло українця Олександра Щербука. Чоловік перебував в азіатській країні з місіонерськими цілями.

Про смерть чоловіка повідомила його дружина у мережі Facebook.
Олександрові було 35 років. В Олександра раптово зупинилося серце. Про смерть українця повідомила його дружина Даша Щербук.Як вона написала, тіло чоловіка знайшли 21 травня 2021 року.
"Сашу знайшли мертвим в Камбоджі. Поліція встановила причину: серцеву недостатність. Це те, що мені повідомили…", – написала Даша у соцмережі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #камбоджа #місіонер
Останні новини
ТОП новини
Ніхто в Україні не чекав такого від ТЦК, цих чоловіків позбавлять відстрочки і мобілізують обов'язково: повістки, штрафи, ВЛК
Мільйон зарплати, 9 об’єктів нерухомості: стали відомі статки головного рятувальника Тернопільщини, якому довелося піти з посади
Ніхто в Україні не готувався до такого від ТЦК, ці категорії чоловіків одержать відстрочку з 1 квітня: мобілізація, повістки, ВЛК
"ТЦК масово шукають людей з такими професіями, мобілізують навіть 50-річних чоловіків": мобілізація, повістки, штрафи
Оголошення
live comments feed...