Відмінниця зробила мамі “сюрприз”: поїхала на піцу і отруїлася алкоголем

На Тернопільщині судили жінку за невиконання обов’язків щодо неповнолітньої доньки. Справа закінчилась отриманням попередження.

На Бучаччині неповнолітня неповнолітня дівчина поїхала у райцентр на піцу, але поїздка закінчилась неприємністю - алкогольним отруєнням. Про це розповідає Терноград.
Про це йдеться у постанові Бучацького райсуду від 12 травня.

Як зазначено у Постанові суду,18 квітня жінка ухилилась від виконання передбачених законодавством обов`язків щодо виховання доньки, допустивши її перебування у закладі громадського харчування після 22.00 год. без супроводу дорослих, що в подальшому призвело до отруєння доньки алкоголем.

Таким чином вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Жінка свою вину визнала. Пояснила, що того дня донька відпросилась на піцу у райцентр. Оскільки її разом з подругами мав підвезти батько однієї з них, то й відпустила. Ввечері, близько 21-ї години донька зателефонувала та повідомила, що вони уже в селі. Мовляв, піде ще до подруги і незабаром повернеться.

Та коли і до 22-ї не повернулась, почала їй телефонувати, однак дочка уже на дзвінки не відповідала. І вже близько 23-ї години на дзвінок відповів незнайомець, який сказав, що її донька ймовірно перебуває у стані алкогольного сп’яніння біля піцерії і він же викликав швидку.
У суді жінка розповіла, що раніше таких випадків не було – дівчинка гарно вчиться і має зразкову поведінку.

Але суд визнав матір винною і наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді попередження.

бучач піца алкоголь отруєння матір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі