Практичні поради як вибрати пам'ятник на могилу

Надмогильний пам'ятник — це символ, який несе в собі спомин про людину і допомагає висловити останню пошану померлому. Саме тому дуже важливо правильно вибрати та встановити пам'ятник. Підприємство з виробництва гранітних пам'ятників "MEMORY" дало нам декілька порад, які допоможуть розібратися в цьому нелегкому питанні.

Практичні поради як вибрати пам'ятник на могилу, фото-1

Отже, порада №1. Зверніть увагу на місце захоронення. Цвинтар має право диктувати свої правила щодо встановлення пам'ятника. Їхні обмеження можуть стосуватися розмірів пам'ятника, можливості встановлення огорожі, збільшення розміру ділянки, на якій встановлюватиметься пам'ятник тощо.

Порада №2. Оберіть вірний час для встановлення надмогильної споруди. Не рекомендується встановлення пам'ятників в перший рік після поховання, адже земля може просісти, що негативно позначиться на надгробку.

Порада №3. Якщо у Вас немає можливості часто приїжджати на могилу до близької людини, краще обрати міцний пам'ятник з граніту, який не боїться холоду та бруду. Гранітний пам'ятник не потребує особливого догляду, тому достатньо 1-2 рази в рік очищати його від бруду, що накопичений протягом цього часу.

Порада №4. Необхідно визначити Ваш бюджет. Ціни на пам'ятники в Тернополі базуються на декількох факторах: матеріал, з якого виготовлено пам'ятник, його розмір, художнє оформлення, форма тощо. Якщо є бажання та необхідність зекономити, але при цьому не втратити в якості, рекомендуємо моніторити акції. Підприємство "MEMORY" пропонує постійні знижки пенсіонерам, а також регулярно проводить сезонні розпродажі.

Порада №5. Пам'ятник повинен відображати особу померлого. Тому не варто встановлювати неординарний надгробок тому, хто не любив зайвих надмірностей. Також можна персоналізувати пам'ятник за допомогою фотографії або ж з поєднанням різних матеріалів чи унікальним оздобленням.

Врахувавши усі вищезазначені поради, вибір хорошого пам'ятника на могилу близької людини не вимагатиме від Вас особливих зусиль. А з компанією "MEMORY" купівля якісного виробу за розумною ціною стане для Вас реальною можливістю.

"MEMORY" — це виготовлення, встановлення та реставрація гранітних пам'ятників в Тернополі. Ексклюзивні пам'ятники створюються як в стандартній, так і в індивідуальній формі, враховуючи побажання родичів. Гранітні пам'ятники "MEMORY" якомога точно передають у виробі особистість померлого та допомагають люблячим близьким увічнити пам'ять на віки.

Детальніше на сайті: www.memory.lviv.ua або пишіть на Viber (068) 885 884 5.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі