• Головна
  • Як подолати виклики пандемії завдяки корпоративній відповідальності
Новини компаній
15:50, 25 травня 2021 р.

Як подолати виклики пандемії завдяки корпоративній відповідальності

Новини компаній

Система Компаній Кока-Кола в Україні оприлюднила Звіт зі сталого розвитку за 2020 рік, у якому відображено соціально-економічний вплив діяльності Системи в Україні.

Пандемія внесла зміни у життя людей і компаній. Великий бізнес працював в умовах кризи, підставляючи плече державі - сплачуючи податки, зберігаючи робочі місця, допомагаючи громадам через підтримку соціальних проектів. І Система Компаній Кока-Кола в Україні, як соціально відповідальний бізнес, робила все для того, щоб підтримати економіку країни у таких кризових умовах.

Коли багато індустрій постраждали через пандемію і запровадження вимушеного локдауну, у Системі Кока-Кола продовжувало працювало близько 1300 працівників, де кожне робоче місце підтримує додатково ще 18 робочих місць в економіці України. Загалом це 25 468 постійних робочих місць.

У 2020 році Компанія сплатила 570 млн грн податків і зборів до бюджету, а повний внесок Системи у ВВП України склав 11,3 млрд грн.

Кока-Кола продовжувала втілювати в Україні свої глобальні зобов’язання у сфері сталого розвитку, які стосуються підтримки прав і можливостей жінок, розвитку молоді, відновлення водних ресурсів та зменшення забруднення довкілля відходами упаковки.

Чудовим прикладом втілення проектів з підтримки прав та можливостей жінок є проект з  допомоги жінкам-підприємицям, бізнеси яких постраждали від пандемії. З 2017 року жінки-підприємиці та жінки-лідерки в Україні отримують підтримку завдяки проєкту “Я зможу!”, який спільно реалізують Фонд Олени Пінчук та Фундація Кока-Кола. В рамках цієї ініціативи чи не вперше в Україні почали говорити про посилення економічного впливу жінок.

У 2020 році з майже 200 заявок було обрано 19 підприємств, які отримали гранти на розширення спектру послуг, створення чи покращення онлайн-сервісів, тощо.

Загалом протягом всього існування проєкту з 2017 року 300 тисяч жінок взяли участь у проєкті “Я зможу!” та отримали на розвиток бізнесу 1,4 мільйони гривень.

У боротьбі з пандемією соціально відповідальні компанії ніколи не стояли осторонь. Протягом 2020 року разом з Товариством Червоного Хреста на гранти Фундації Кока-Кола було закуплено аналізатори крові та апарати ШВЛ для 7 опорних лікарень. Крім того у 15 лікарень по всій країні Кока-Кола доставила понад 200 тисяч пляшок води та напоїв для пацієнтів та лікарів.

Протягом усього часу пандемії на постійній основі компанія надавала продукцію для літніх людей, вихованців дитячих будинків та інших соціально незахищених верств населення.

Кока-Кола також підтримує донорство крові, проводячи протягом 8 років акцію “Стань донором – будь героєм”. 91 співробітник Системи став донором у 2020 році. Також разом з Товариством червоного Хреста України компанія підтримала 15 000 донорів у 35 Центрах крові по всій Україні.

Окремим важливим внеском стало волонтерство на урядовій гарячій лінії. Протягом травня-червня 2020 року щоденно 17 волонтерів Системи Кока-Кола підтримували українців та розповідали про способи протидії поширенню коронавірусу, надавали поради з медичної допомоги та психологічної підтримки.

Кока-Кола вже багато років втілює в Україні свої глобальні зобов’язання у сфері сталого розвитку: допомагає розвитку бізнесу та суспільства, реалізуючи проєкти у галузі охорони природи, збереження довкілля, розвитку молоді, підтримки жінок-підприємиць, розвитку економіки та протистояння пандемії коронавірусу.

Більше про проєкти та діяльність компанії можна дізнатися зі звіту з сталого розвитку Системи Кока-Кола в Україні за 2020 рік за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...