• Головна
  • Людські рештки виявили прямо під асфальтом на Тернопільщині: експерти терміново прибули на місце подій (ФОТО)
18:31, 26 травня 2021 р.

Людські рештки виявили прямо під асфальтом на Тернопільщині: експерти терміново прибули на місце подій (ФОТО)

Людські рештки виявили прямо під асфальтом на Тернопільщині: експерти терміново прибули на місце подій (ФОТО)

На Тернопільщині, прямо під асфальтом, виявили людські рештки: експерти терміново прибули на місце подій для аналізу ситуації.

Про випадок повідомили на сторінці спільноти Загір'я Зборівське в мережі Фейсбук.

"Біля Церкви нашого села розпочалися земельні роботи перед укладанням бруківки. І як і при перекриванні даху перші ж дні принесли сенсаційну знахідку- біля фундаменту з північного боку було виявлено кістки невідомого походження.

На прохання о.Михайла негайно відгукнувся відомий археолог, директор Залозецького краєзнавчого музею Василь Ільчишин. Сьогодні він провів необхідні археологічні дослідження і встановив, що на місці де сьогодні стоїть Церква було кладовище, де імовірно хоронили наших предків приблизно 300 років тому!

Після необхідних археологічних досліджень о.Михайло і присутні вшанували молитвою останки невідомих предків і розкопки було закрито",- ідеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рештки #людини #асфальт #Тернопільщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Не жид
26 травня 2021 р., 19:46
В Тернополі навпроти бувшого бурячка діяло відділення Кгб куди запрошували підозрілих тернополян. Живими виходили не усі. За те що зварщик гаражів Кгб з вул. Липова де вони були раніше, розповів сусідам про те що монтував в приватному будинку працівнику Кгб підвальну в'язницю, був затягнутий з вулиці до того офісу Кгб по дорозі з вулиці Липової до центру де мешкав. До сьогодні його не знайшли родичі, пропав безслідно. Припускають що його в центрі Тернополя, біля універмагу, кинули в траншею теплотраси яка ремонтувалася.Через кілька років повторного ремонту тіло було виявлено але Кгб озвучило як тіло воїна Великої вітчизняної війни.  Ось тат діяли кати Кгб. А скільки українців, борців УПА,. Священників які відмовилися давати підписку про доноси, знищино в казематах Кгб Тернополя які сьогодні пустують а стіни стогнуть і ревуть.
ТОП новини
"Потужна гроза насувається на ці області, такого не чекали навіть синоптики": куди суне мороз у -10 градусів, снігопад і дощ?
"Могутня гроза суне прямо в ці області, ніхто в Україні не чекав такої негоди": де буде мороз у -9 градусів, снігопад та дощ?
"Цих 100 000 чоловіків чекають у ТЦК прямо з 18 травня, названо ознаки потенційних мобілізованих": повістки і відстрочки
"Ці чоловіки масово втратять відстрочки через кілька днів, мобілізація людей з інвалідністю": ТЦК, повістки і бронювання
Оголошення
live comments feed...