Лише обраним: в Україну привезли вакцину Johnson&Johnson, але для вакцинації працівників приватної компанії

Вакцинація від коронавірусунабирає обертів по всьому світу, не виняток і Україна. На територію нащої держави привезли вакцину проти коронавірусної хвороби Janssen виробництва компанії Johnson&Johnson, щоб вакцинувати працівників приватної компанії.

Для щеплення своїх співробітників компанія зі США придбала 500 доз препарату.Наразі вакцина виробництва Johnson&Johnson не зареєстрована для використання в Україні.Проте компанія отримала дозвіл на ввезення препарату від Міністерства охорони здоров'я.У відомстві підтвердили цю інформацію у коментарі "Укрінформу".

За їхніми словами, працівникам компанії потрібно зробити щеплення препаратом, який сертифікований у США, через особливості роботи.

"Вакцина виробництва Johnson&Johnson ще не зареєстрована в Україні.
500 доз цієї вакцини було завезено на територію нашої держави згідно з затвердженим порядком ввезення незареєстрованих лікарських засобів, стандартних зразків, реагентів виключно для вакцинації працівників приватної компанії, яка оплатила її вартість, організувала доставку та забезпечила дотримання температурного режиму.

Співробітники компанії працюють на Алясці у сфері рибальства, тож вакцинація сертифікованою в США вакциною є вимогою в’їзду на територію Сполучених штатів Америки", – пояснили у МОЗ.

А також запевнили, що компанія надала всі необхідні документи, які визначені порядком.

За даними міністерства, станом на ранок 27 травня щеплення вакциною Janssen отримало 224 українці.
Нагадаємо, що на території України дозволено використовувати вакцини, зареєстровані в США, Великій Британії чи Європейському Союзі.

вакцина щеплення процес реєстрація коронавірус
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі