"Не здали на ремонт - не давайте її дитині туалетного паперу": скандал у дитячому садочку (ВІДЕО)

"Не здали на ремонт - не давайте її дитині туалетного паперу": скандал у дитячому садочку (ВІДЕО)

Скандали із поборами у садочка та школах не рідкісне явище. Цього разу у Запоріжжі у дошкільному закладі №90 через батьківські внески стався скандал. Одна із мам відмовилася здавати 1000 гривень на ремонт і отримала цькування з боку інших батьків.

Про це повідомляє на своїй сторінці у мережі Facebook ГО "Хочу вчитися".
Активісти розповіли, що поштовхом до скандалу стали батьківські збори, на яких "батьківський комітет", в складі якого мама, яка працює вихователем у цьому ж дитсадку, ініціював збір на ремонт групи по 1000 гривень. Вирішили фарбувати, клеїти шпалери і встановлювати натяжну стелю.

Як повідомляють активісти ГО, здавати гроші погодилися не всі батьки. У деяких виникло питання з приводу пожежної безпеки. Втім, ініціаторів збирання коштів це питання не зупинило, бо за словами виховательки, дітям зі стелі на голову сиплеться штукатурка, і перш ніж ввечері вивести їх до батьків, вона витирає їм голову.

"Одній з мам, яка відмовилася здавати кошти, після того, як наступного дня привела привела дитину в садок, вихователька повідомила, що до неї звернулися батьки з питанням "чому її дитина підтирає попу" і дізнавшись, що вона не приносить списки госптоварів, які роздають в садку, заборонили її дитині давати туалетний папір. Після того, як вихователь здогадалася, що її знімали, в Вайбер чаті написали, що їй дозволяють користуватися "їхнім" туалетним папером. І відразу видалили її з групи", - розповідають активісти.

У Комунарському районному відділі освіти ТСН.ua повідомили, що на придбання туалетного паперу для дошкільних закладів виділяються кошти з міського бюджету, і всі садочки ним забезпечені, втім, скільки саме було закуплено в дитсадок №90, одразу відповісти не змогли.
В райвідділі також зазначили, що у ситуації, що склалася у дитсадку №90 зараз розбираються.

"Хоч райвідділ не має стосунку до батьківських коштів, ми зараз працюємо і розбираємося з ситуацією. Вчора до нас приходила делегація батьків. Поки що ситуація вирішується", - прокоментували ТСН.ua в Комунарському територіальному відділі освіти.

дитячий_садочок гроші батьки туалетний папір ремонт фонд внески благодійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі